„Twórcza moc języka” Charles Capps

„Twórcza moc języka” Charles Capps

Bardzo konkretna i praktyczna książka dotycząca mocy Słowa i wypowiadanych przez nas słów. Zawiera również deklaracje Słowem Bożym.

opis:

Zanim wypowiesz jakąś myśl, która ci przyszła do głowy, zapytaj samego siebie: „Skąd ona pochodzi?”. Jeżeli nie zgadza się ze Słowem, wiesz już, kto ci ją podsunął. Diabeł. Nie wypowiadaj takiej myśli.

Słowa mają najpotężniejszą moc

Powiedziałem Mojemu ludowi, że może mieć to, co mówi, a tymczasem Mój lud mówi o tym, co ma.

Twórcza moc języka

Słowa, które wypowiadasz przyniosą Ci zwycięstwo albo Cię zniewolą. Wielu ludzi staje się niewolnikami swoich problemów przez własne słowa. Brak Słowa Bożego w Twoim życiu pozbawi Cię wiary w Jego moc.

Przyjmuj od Boga

Naucz się jak przyjmować to, co Bóg ma dla Ciebie najlepszego poprzez wypowiadanie Jego Słowa. Boża twórcza moc jest wciąż taka sama, jak u zarania dziejów, gdy Bóg wyrzekł słowa: „Niech stanie się światłość”. I tak się stało. Boże Słowo, głęboko zakorzenione w Twoim sercu i wypowiadane Twoimi ustami, wyzwoli Jego zdolność w Tobie Twórcza moc w Tobie Bóg stworzył człowieka na swój obraz i podobieństwo.

Naucz się wypowiadać Jego słowa wiary do każdej sytuacji, w której się znajdujesz, a zobaczysz, jak zmienia się Twoje życie. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

three × five =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.