Mam Moc

„Mam Moc – od ofiary do twórcy” jest dziennikiem i jednocześnie zbiorem informacji, które okazały się prawdą na mojej własnej drodze do uzdrowienia i zmiany.
Odzyskiwanie własnej wewnętrznej mocy, nierozerwalnie łączy się z przemianą myślenia, zmianą przekonań i uwalnianiem emocji.
Jeden z moich najsilniejszych programów umysłu jaki nosiłam od dzieciństwa, to program ofiary i braku.
Całe życie odczuwałam i widziałam tylko brak… brak miłości, brak pewności siebie, brak zdrowia, brak sensu… szukałam przez większość życia rozwiązania i uzdrowienia na zewnątrz, kompletnie nie wierząc we własną moc i nie mając świadomości, że jej źródło znajduje się we mnie samej, aż do czasu, kiedy doświadczyłam „przebudzenia” / Łaski / spotkania z żywym Bogiem. To doświadczenie wstrząsnęło całym moim światem i mną. Wszechogarniająca, potężna, uzdrawiająca Miłość, Radość, Pokój, Wolność były moim doświadczeniem przez około 3 miesiące. Były to stany nieporównywalne z niczym ludzkim, z niczym co było mi znane. Od tamtej pory (3 lata) trwa mój proces integracji, oczyszczenia i odzyskiwania wolności i mocy. Od tamtej pory uczę się jak świadomie rozwijać własną świadomość i w sposób naturalny stało się to moją pasją.
Książki David r. Hawkinsa są dla mnie przewodnikiem po sobie i to m.in. w nich odnalazłam odpowiedzi na wiele pytań, które miałam po tym doświadczeniu. Ta wiedza, za którą jestem ogromnie wdzięczna, pomogła uporządkować moje własne doświadczenie i przyniosła konkretne wskazówki jak pracować z własnym umysłem. Pomimo tego, że w tamtym stanie była poza ego, po zakończeniu tego doświadczenia powróciłam po około pół roku do poprzedniego stanu świadomości, mając wciąż stare „oprogramowanie” umysłu.
Rozwój świadomości jest wpisany w moje życie i ostatecznie stał się moją pasją. Pogłębianie samoświadomość i uwalnianie od błędnych przekonań ego, to wyzwanie na całe życie. Kiedyś moją motywacją i intencją działania był lęk, dzisiaj jest to miłość.

Doświadczenie Boga, wskazało mi jednoznacznie kierunek mojego życia i rozwoju, jak również wniosło nowy potencjał do służenia innym poprzez dzielenie się sobą. Z egocentrycznej cierpiącej ofiary staję się świadomym twórcą. Wolność, Miłość i Prawda stały się moim drogowskazem.
„Mam Moc” dedykuje szczególnie tym, którzy przez lata, podobnie jak ja, tkwili w autodestrukcyjnym modelu obwiniania siebie i poszukiwaniu miłości, szczęścia, radości i pokoju w świecie zewnętrznym. Z nadzieją, że to czym się tutaj dzielę, przyniesie pozytywną zmianę dla nas wszystkich. Zmiana świadomości każdego z nas wpływa na resztę ludzi i świata. To odpowiedzialność, która daleko wykracza poza granice jednostki.

Serdecznie zapraszam do wspólnej drogi…. zacznij od dzisiaj tworzyć szczęśliwy świat.