Mam Moc

„Mam Moc – od ofiary do twórcy” jest dziennikiem i jednocześnie zbiorem informacji, które okazały się prawdą na mojej własnej drodze do uzdrowienia i zmiany.
Odzyskiwanie prawdziwej tożsamości i wewnętrznej mocy, nierozerwalnie łączy się z przemianą serca i duszy, która dokonuje się w mocy Boga.
Jeden z moich najsilniejszych programów umysłu jaki nosiłam od dzieciństwa, to program ofiary i braku.
Całe życie odczuwałam i widziałam tylko brak… brak miłości, brak pewności siebie, brak zdrowia, brak sensu… szukałam przez większość życia rozwiązania i uzdrowienia na zewnątrz, kompletnie nie wierząc we własną moc i nie mając świadomości, że jej źródło znajduje się we mnie samej, aż do czasu, kiedy doświadczyłam „przebudzenia” / Łaski / spotkania z żywym Bogiem. To doświadczenie wstrząsnęło całym moim światem i mną. Wszechogarniająca, potężna, uzdrawiająca Miłość, Radość, Pokój, Wolność były moim doświadczeniem przez około 3 miesiące. Były to stany nieporównywalne z niczym ludzkim, z niczym co było mi znane. Od tamtej pory (3 lata) trwa mój proces integracji, oczyszczenia, odzyskiwania wolności i mocy.
Doświadczenie Boga, wskazało mi jednoznacznie kierunek życia. Nie żyję już ja, lecz żyje we mnie Chrystus.
„Mam Moc” dedykuje szczególnie tym, którzy przez lata, podobnie jak ja, tkwili w autodestrukcyjnym modelu obwiniania siebie i poszukiwaniu miłości, szczęścia, radości i pokoju w świecie zewnętrznym. Z nadzieją, że to czym się tutaj dzielę, przyniesie pozytywną zmianę dla nas wszystkich. Zmiana świadomości każdego z nas wpływa na resztę ludzi i świata. To odpowiedzialność, która daleko wykracza poza granice jednostki.

 

Tutaj dzielę się moją historią > Świadectwo cz. 1