Świadomość

Mistrz cierpienia kontra prawda

Byłam mistrzem cierpienia !

Aż w końcu zataczam koło i szukam… szukam drogi wyjścia, bo gdzieś głęboko czuję, że nie jest ok ! Nie mam zgody na własną niemoc.
Mam przecież wiedzę, doświadczenie i wiem, że jest moc. Działam po omacku, choć rozwiązanie leży na wyciągnięcie ręki.

Co to jest ? David R. Hawkins. Technika Uwalniania.

Potężne najprostsze narzędzie jakie znam, a przede wszystkim skuteczne. Włączam nagrania jakie mam już od kilku lat z warsztatów na których byłam i zastanawiam się, co się stało, że znowu wpadłam w ten schemat walki i cierpienia. No oczywiście, że to dobrze znana, utarta ścieżka i doznaję olśnienia, że wciąż pokłady winy i wstydu skumulowane przez lata, jednak nie zostały uwolnione.

Staje się jasne, że teraz najważniejsze jest samopoznanie i uwolnienie wszystkiego co mi już nie służy, bo jestem innym nowym człowiekiem, jednak moje ego ma wciąż stare dobrze znane programy, które je zasilają.

Koniec narcystycznego cierpienia, postanawiam wziąć w końcu odpowiedzialność za swój umysł. Koniec bycia ofiarą.

Już po kilku godzinach pracy czuję niebywały wzrost energii i zmianę samopoczucia.

Swoją drogą to naprawdę niesamowite jak działa nasz podświadomy umysł, jak łatwo może on przejąć kontrolę i jak trudno wtedy nawet przypomnieć sobie prawdę w zamian za iluzję, którą mnie karmi. A ja wciąż w nią wierzę.

Kłamstwo to domena ego i każdy z nas wie, że zbudowana na kłamstwie konstrukcja prędzej czy później się zawali. Lepiej, żeby nie było to ciało i nasze życie.

Poszukiwanie prawdy towarzyszyło mi od dziecka, czuję całą sobą jak tylko wchodzę w iluzoryczny obraz siebie i rzeczywistości. To natychmiast powoduje dyskomfort w moim ciele, emocjach i samopoczuciu. Tym razem doszłam naprawdę daleko, bo używałam niewłaściwych narzędzi. Próbowałam pomóc sobie metodami, które po prostu nie działają.

Dziękuje za to olśnienie. Do pracy więc…. czas puścić to wszystko co mnie więzi w ciągłym poczuciu winy i wstydu i nie pozwala ruszyć z miejsca. Kopanie sobie grobu za życia nie jest dla mnie… póki żyję, chce tworzyć, służyć i dzielić się swoją prawdą !

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × four =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.